Здоров'я

ТОП-5 напоїв для серця

Коли в організмі недостатньо води, кров загусає, серцю доводиться прикладати значно більше зусиль, щоб доставляти її в усі куточки тіла.

1. Вода

У результаті в кілька разів зростає ризик розвитку ішемічної хвороби серця та інших захворювань серцево-судинної системи.

2. Зелений чай

Як і чорний він багатий антиоксидантами, які захищають від запальних процесів, перешкоджають утворенню вільних радикалів, що захищає від онкологічних і серцево-судинних захворювань. Антиоксиданти є також і в чорному чаї, однак в зеленому чаї вони діють значно ефективніше, що було доведено в ряді досліджень останніх років.

3. Червоне вино

Червоне вино містить багато кардіопротекторного з’єднання. Це і ресвератрол, і поліфенол, які знижують рівень холестерину в крові і перешкоджають утворенню тромбів. Також існують переконливі докази того, що регулярне споживання червоного вина у невеликих кількостях допомагає збільшити рівень так званого хорошого холестерину, який захищає наші кровоносні судини і серце від пошкоджень.

4. Гранатовий сік

До недавнього часу гранатовий сік не був представлений у цьому списку, однак вчені з Каліфорнії досліджували його антиоксидантний потенціал. У результаті виявилося, що він в три рази вище, ніж у зеленого чаю і червоного вина. Крім того, гранатовий сік надає заспокійливу дію, знижує рівень артеріального тиску та покращує в цілому кровообіг.

5. Кава

Всупереч численним міфам з даного приводу, кава є продуктом, що рятує життя. Згідно ряду досліджень ризик розвитку інфаркту й інсульту знижується на 20%-40% при регулярному вживанні цього напою.

Кнопка «Наверх»