Людина

Понаднормова робота – причина багатьох проблем зі здоров’ям

Опитування страхової компанії AXA PPP показало: майже половина респондентів регулярно працювала понаднормово 4 години на тиждень і більше, а майже третина – 7 і більше годин, пише The Daily Mail. Роботодавці половині опитаних не оплачували додаткові години. У п’ятої частини учасників дослідження обідня перерва займала менше 30 хвилин, а 12% і зовсім не йшли на обід. Більше чверті співробітників за останні три місяці жертвували часом з друзями та родиною заради понаднормової роботи.

foto_cikavosti_17.08.2014-02-07

Приблизно п’ята частина опитаних пропускала заходи своїх дітей (батьківські збори або шкільні вистави). Більше половини батьків з маленькими дітьми продовжували працювати після того, як укладали їх спати. Майже три чверті респондентів, які страждали від стресу, тривожності або депресії, не говорили про свій діагноз на роботі. 42% відсотка таких людей заявили, що роботодавець не зміг надати їм належну підтримку для боротьби з їх захворюванням.

Читайте також: Найкраща робота в світі

Дослідник Глен Паркінсон говорить: “Наше дослідження показує: начальство може піддавати себе і своїх підлеглих ризику виникнення проблем зі здоров’ям і професійного вигоряння внаслідок хронічної перевтоми. Роботодавці повинні піклуватися про своє здоров’я та здоров’я працівників. Це допоможе їх фірмам процвітати”.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button