Людина

Представники сильної статі можуть прожити без сексу

Згідно інформації, отриманої від авторів лабораторних і клінічних випробувань, медикам вдалося виявити унікальну закономірність.

545906135358c4ae20ae0048be92b95b

Зокрема, як повідомили ініціатори проектів з університету Карнегі Меллон, розташованого в Сполучених Штатах Америки, вчені зафіксували, що представники сильної статі можуть прекрасно обійтися без сексу. Такий висновок психологи сформували по закінченню реалізації експериментів. За словами лікарів, інтенсивне статеве життя не робить хлопців щасливими.

Повідомляється, що серед жителів США було здійснено унікальне «сексуальне» опитування. Підсумки спостережень показали, що чоловіки не так сильно потребують занятть любов’ю, як вважалося раніше. Слід зауважити, що в ході реалізації проектів медики задіяли 1000 громадян держави. При цьому, більшість респондентів заявили, що найчастіше їм зовсім не хочеться інтимної близькості.

Підсумки експериментів опубліковані в журналі під назвою NYDaily News. 66% учасників стверджують, що вони далеко не завжди готові до сексу. Крім того, 74% випробовуваних уникали інтимних контактів, придумуючи різні відмовки. За словами психологів, результати спостережень збенетежили медиків.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button