Технології

Прототип прозорого смартфона на основі “розумного скла”

Ринок мобільних пристроїв настільки багатий, що виробникові доводиться проявляти незвичайну винахідливість, щоб зацікавити користувача черговою новинкою. Незвичайну інновацію пропонує Polytron – компанія представила прототип прозорого мобільного телефону.

31-12-14-foto-600x407-3

Новий пристрій неповністю прозорий. Цією якістю відрізняються деякі його вузли, через них можна розглянути звичайні, непрозорі, елементи телефону, такі як карта пам’яті та акумулятори, схожі на круглі тонкі таблетки.

31-12-14-foto-600x398-2

Прозорість смартфону додає технологія Smart Glass – “розумне скло”. Воно здатне ставати непрозорим, якщо з нього зняти керуючий електричний сигнал. Коли Smart Glass включено, воно дозволяє ясно бачити всі предмети, які за ним знаходяться. Перший прототип прозорого смартфона не відрізняється багатим набором функцій, оскільки програмне забезпечення в ньому поки на невисокому рівні, а деякі вузли апаратних засобів і зовсім відсутні.

[ads2] Експерти сприймають інноваційний телефон та інші прозорі пристрої неоднозначно, доцільність таких дисплеїв досить сумнівна. Адже якщо, працюючи за таким екраном, користувач буде бачити, що знаходиться за ним, це буде тільки відволікати від основних дій. Та й зображення на дисплеї не стане від цього кращим.

Читайте також: На Землі число смартфонів перевищило кількість людей

Малоймовірно, що комусь захочеться довгий час користуватися таким пристроєм. У технології є перспективи в інших областях – напевно будуть затребувані автомобільні дисплеї на лобових стеклах авто, “розумні” магазинні вітрини та інші пристрої, яким можливість надавати огляд крізь дисплей піде тільки на користь.

31-12-14-foto-600x398-1

Копання Polytron поки не надає інформацію про те, коли її технології зможуть вийти на широкий ринок.

Натхнення: innoros.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button