Людина

Психолог назвав сім основних страхів у любовних стосунках

Психолог Престон Ні, який є випускником Стенфордського університету, назвав сім основних страхів у любовних стосунках. Автору книги «Успіх спілкування з чотирма типами особистості» здається, що розуміння цих аспектів дасть можливість людям зблизитися і не робити помилки.

 

До одного зі страхів у любовних стосунках можна віднести той факт, що прагнення і пріоритети закоханих можуть не збігатися. Партнер іноді не розуміє, чого саме чекає його об’єкт пристрасті від романтичних відносин. Буває так, що для однієї людини на першому місці не друга половинка, а освіта або кар’єра, реалізація особистих амбіцій або подорожі. Також психолог говорить про те, що партнери можуть рухатися по життю «на різних швидкостях». Наприклад, один досягає певних успіхів у роботі, а інший не знає, як саме реалізувати себе в житті.

Страхи в любовних відносинах виникають в результаті того, що партнери недостатньо спілкуються і не можуть проговорити, що саме їх не влаштовує. Престон Ні також додав в список особисті риси людини, які через пережитий емоційний досвід призводять до уникнення емоційного зв’язку з другою половинкою. Наприклад, люди, які страждають від нарцисичного розлади особистості, за своєю природою не здатні піклуватися про почуття партнера. У відносинах такі особистості з часом починають маніпулювати своєю другою половинкою.

Крім цього, страхи у стосунках можуть бути пов’язані з новими фінансовими проблемами. За словами психолога, відбувається активація психологічних потреб, які тісно пов’язані з необхідністю відчувати безпеку і захищеність.

Кнопка «Наверх»