Людина

Відрядження покращують сексуальне життя

Розлука дійсно зміцнює відносини. Нове дослідження британських учених показує, що ті, хто проводять далеко від дому кілька днів на місяць, насправді мають більше сексу зі своїм партнером. Ті, хто проводять принаймні одну ніч на місяць, працюючи далеко від дому, мають більш насичене сексуальне життя ніж ті, хто ділить ліжко зі своїм партнером щоночі, говориться в дослідженні.

Сім з 10 пар проводять бурхливу ніч напередодні розлуки, і ще одну, коли знову зустрічаються (67%). Більше половини пар, розлучених на деякий час, займалися сексом після возз’єднання (54 відсотків). Участь у дослідженні взяло 2007 пар.

Вісім з 10 працівників зізналися, що час, проведений далеко від домашніх стресів, робить їх повернення більш бажаним. 25% визнають, що після ночі, проведеної в ліжку на самоті, у них поліпшується настрій і вони відчувають приплив сил. Пари, які від однієї до двох ночей на місяць бувають окремо, займаються сексом 110 разів. Це майже в два рази більше від тих, хто проводить окремо менше 12 разів на рік (у середньому 56 разів).

Ніч розлуки також підвищує шанси на романтику. Шанси на те, що партнери обміняються інтимними листами, зростають у дев’ять разів, коли вони далеко від дому. Як зізналися 88% респондентів, це походить від того, що на відстані вони відчувають себе більш розслаблено.

“Мій наречений – консультант відділу кадрів, і через роботу йому доводиться проводити одну або дві ночі в місяць далеко від дому”, – розповідає Кім Макалістер, 29-річна медсестра з Единбурга, Шотландія. “Я завжди сумую, коли він їде, так що ми зазвичай займаємось коханням, перш ніж він іде. До моменту його повернення я відчуваю себе оновленою, тому я з нетерпінням чекаю його повернення”, – додала вона під час спілкування з журналістом британського таблоїду Mail Online.

7 з 10 жителів Шотландії, які взяли участь в опитуванні, зізналися, що завжди готують пристрасне вітання своєму партнеру дома. При цьому дослідження показало, що рясне кохання залежить і від місця проживання партнерів. Так, наприклад, жителі Манчестера менш схильні до кохання. Тільки третина з них завжди займаються сексом незабаром після возз’єднання. Втім, пояснити, як місце проживання впливає на такі відносини, вчені поки не можуть.

Натхнення: fedpost.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button