Фото

Puma випустила кросовки-шкарпетки для геймерів

Спецвзуття для кіберспортсменів, як стверджують дизайнери, допоможе комфортно і легко піднятися на олімп консольного геймінга — і обійдеться приблизно в $100.

Геймерські кросівки-шкарпетки / © Puma

Німецький бренд спортивних товарів Puma представив спецвзуття для геймерів — надлегкі, тонкі і дихаючі кросівки Active Gaming Footwear, які щільно облягають ногу, наче шкарпетки. Підошва виконана з низькопрофільної гуми — вона не ковзає і забезпечує краще «зчеплення», — а в’язаний верх пропускає повітря і дає відчуття повного комфорту.

Геймерські кросівки-шкарпетки / © Puma

Геймерські кросівки-шкарпетки / © Puma

Згідно з інформацією на сайті онлайн-магазину Puma, пара такого геймерського взуття коштує 80 фунтів стерлінгів. За словами дизайнерів, кросівки, які являють собою «майбутнє продуктивності ігор» були створені «з урахуванням потреб консольних геймерів та призначені для використання як вдома, так і на спортивній арені».


Ролик-презентація кросівок для геймерів

«Спостерігаючи за спортсменами та гравцями на турнірах і розмовляючи з ними, ми помітили, що їм все ще не вистачає базового обладнання для виступів. <…> Саме тому ми розробили наше ігрове взуття — в тісній співпраці і консультуючись з професійними спортсменами та просто любителями кіберспорту. Ця взуття найбільш зручне для змагань і забезпечує підвищений рівень контролю. Відгуки, які ми отримали від професійних спортсменів, були украй позитивними», — розповіли представники компанії газеті Metro.

Крім усього іншого, кросівки від Puma допомагають геймерам «адаптуватися до різних завдань і грати краще» — завдяки чотирьом спеціальним режимам роботи: Seek («Пошук»), Attack («Штурм»), Cruise («Обхід») і Defense («Захист»). Однак що конкретно під цим мається на увазі — у Puma поки ніяк не пояснюють.

Натхнення: naked-science.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button