Людина

Рівень освіти не робить людину щасливою

Людина з хорошою освітою може претендувати на високу зарплату, хоча вона не може зробити її щасливішою. Це продемонстрували результати нового дослідження. Як зазначає наукове видання The Health Site, соціально-економічні фактори часто об’єднують з психічним здоров’ям, а це теоретично пов’язано з благополуччям.

1-29-03-2015-600-397

Вчені з університету Варвік припустили: якщо освіта взаємопов’язана з психічним здоров’ям людини, то хороша освіта мала б робити благотворний вплив на її самовідчуття. На практиці ж все по-іншому. Експерти перевірили фактори, які пов’язані з хорошим психологічним станом – це фінанси і рівень освіти.

Виявляється, рівень освіти ніякого впливу на самовідчуття не чинив. Тобто гарна освіта не допомагала людині відчувати себе краще і взаємодіяти з суспільством. А ці показники дуже важливі для відчуття щастя.

Читайте також: Освіта за кордоном: де краще вчитися?

Цікаво, що зовсім недавно вчені довели, що хороший рівень освіти, навпаки, може призвести до появи психічних проблем. Хоча, з обмовкою. Якщо рівень освіти у людини вищий, ніж того вимагає її робота, то вона неодмінно зіткнеться з депресією. Це продемонструвало дослідження, в якому взяли участь більше 16 тисяч осіб.

Натхнення: megamedportal.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button