Людина

Сучасні діти стали менш витривалими

Дослідники з Університету Південної Австралії (University of South Australia) дійшли висновку, що сучасні діти менш витривалі, ніж їхні батьки. Грант Томкинсон (Grant Tomkinson) і його колеги оприлюднили дані свого дослідження на з’їзді Американської асоціації кардіологів (AHA).

Сучасні діти стали менш витривалими

Кардіологи вивчили 50 досліджень, проведених з 1964 по 2010 роки і присвячених витривалості дітей під час бігу. Вивчивши дані 25 мільйонів дітей і підлітків (9-17 років) з 28 країн, вчені зіставили характеристики їх серцево-судинної системи з величиною дистанції, яку діти пробігали за певний час (від 5 до 15 хвилин), а також з кількістю часу, конторі хлопці витрачали на фіксовану дистанцію (800-3200 метрів).

З’ясувалося, що витривалість дітей за останні 46 років значно знизилася. Як пояснили вчені, з 1970 по 2000 роки витривалість дітей падала в середньому на 5% кожні 10 років. Серцево-судинна система сучасних дітей приблизно на 15% відстає по своєму розвитку від ССС у їхніх батьків у ті ж роки. При бігу на милю сучасні діти показують результати, які в середньому на 1,5 хвилини гірше, ніж у їхніх ровесників 30 років тому.

За словами Томкінсон, результати відповідають даним про ожиріння серед дітей. Для того, щоб виправити ситуацію, дітям необхідна фізична активності тривалістю мінімум 1 годину в день.

Незвичайний спосіб зниження ваги придумали в Дубаї. Влада країни оголосили змагання, в ході якого за кожен втрачений кілограм учасникам видавався один грам золота. У Москві тим часом квитки на метро продають за присідання.

Натхнення: polit.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button