Різне

Секрети успішних ставок

Як перетворити ставки на спорт в джерело доходу

Ні для кого не секрет, що ставки на спорт є для багатьох людей основним джерелом доходу.
Однак для того щоб ставки на спорт приносили стабільний прибуток, необхідно знати, як грамотно робити ставку на той чи інший вид спорту. Крім того, важливо пам’ятати, що в даній справі немає місця азарту або гострим відчуттям. Інакше ви мало того, що ніколи не будете у виграші, а й втратите весь свій банк!

stavki_na_sport_450

Отже, якщо ви вирішили перетворити ставки на спорт в основне джерело вашого доходу, першою справою, запасіться витримкою, терпінням і усвідомте, що відтепер кожен ваш крок повинен бути зважений і проаналізований, і спиратися ви повинні будете виключно на здоровий глузд.

Секрети успішних ставок

Є кілька порад чи успішних http://www.onlinebk.ru/, які допоможуть початківцям гравцям зорієнтуватися в світі ставок і уникнути основних серйозних помилок.

1. Вирішіть, у якому виді спорту ви розбираєтеся найкраще. Пам’ятайте, що деякі види спорту залежать від сезону. Наприклад, якщо в футбол грають майже цілий рік, то хокей – це зимовий вид спорту, а бейсбол – літній. Сезонність мають і інші види спорту.

2. Визначившись з видом спорту, вивчіть всі деталі і тонкощі. Ще раз уточніть правила гри, правила суддівства та інші нюанси, що визначають хід гри.

3. Виберіть одну або кілька команд і ознайомтеся з гравцями, тренерами, зберіть максимальну кількість інформації про все, що стосується даних команд.

4. Проаналізуйте гри обраних команд за останній час. Вивчіть статистику.

5. Виберіть букмекера. Вивчіть правила ставок і коефіцієнти. Наведіть довідки про те, як той чи інший букмекер виконує свої зобов’язання.

6. Визначтеся з банком. Не плануйте відразу ставити великі суми. Краще перестрахуватися, ніж втратити всі гроші. Спочатку намагайтеся, щоб розмір однієї ставки не перевищував 1 % від вашого бюджету. Якою би привабливою ставка не була!

7 . Ніколи не робіть ставки на чужі гроші! Розраховуйте виключно на свої заощадження!

8. Якщо ви сумніваєтеся у своїх силах, зверніться до професіоналів. Заплативши певну суму грошей каперам, ви не тільки збережете свої заощадження, а й примножити їх!

9. І пам’ятайте найголовніше правило успіху в ставках на спорт – ніколи не скупіться! Чи не складайте експреси заради високих коефіцієнтів. Експреси виправдовують себе в рідкісних випадках, і це справа професіоналів дуже високого класу. Робіть ставки на одинарні. Краще заробляти не дуже багато, але стабільно і поступово збільшувати свій капітал, ніж один раз ризикнути заради привабливих коефіцієнтів і залишитися ні з чим!


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button