Гумор

Що станеться з бургерами mcdonald’s за 10 років: вічний фастфуд

10 років поспіль камера транслювала в прямому ефірі процес розпаду обіду з популярної мережі живлення, який був замкнений в герметичний бокс.

Днями в Ісландії відзначалася дуже дивна річниця. 10 років тому Хьєртур Смарасон увійшов в останній ресторан mcdonald’s в країні незадовго до закриття і замовив гамбургер і картоплю фрі. Минуло десятиліття, але його замовлення все ще стоїть під ковпаком і пильним поглядом камери. Кілька років поспіль вона в прямому ефірі транслювала процес розпаду (вірніше — його практичну відсутність) останнього обіду цієї мережі ресторанів на всьому острові.

У 2012 році Смартсон передав гамбургер Національному музею Ісландії. Хьєртур пояснює свій вчинок тим, що вирішив перевірити міф про те, ніби їжа з «Макдоналдс» ніколи не розкладається. Через кілька років музей відмовився від його подарунка — гостей відлякував неприємний запах картоплі фрі. Після цього обід переїхав в автопарк на території Рейк’явіка, а коли його вигнали і звідти — влаштувався в Snotra House. Судячи з фотографій, його стан не сильно змінився за минулі 10 років.

До речі, це не перший експеримент такого роду. У 1995 році два підлітки з Австралії купили чизбургер і роками зберігали його, про що в 2015 році навіть написав портал Buzzfeed. Досі секрет довговічності фастфуду залишається таємницею. Одні вважають, що він під зав’язку набитий консервантами. Інші зазначають, що вся справа в умовах зберігання. На їхню думку, якби бургери зберігалися у вологих і теплих умовах, бактерії і цвіль давним-давно перетворили їх у слиз.

Кнопка «Наверх»