Здоров'я

Скільки щоденно треба вживати овочів?

Скільки щоденно треба вживати овочів?Овочі, всім добре відомо, це найважливіша частина щоденного раціону харчування. Людині слід вживати їх у їжу не менше чотирьох разів за добу. Але фахівці кажуть: 8 з 10 осіб у світі не вживають овочів в тій кількості, в якій це необхідно.

Одна з причин, чому людина їсть так мало овочів – не завжди подобається їхній смак або консистенція м’якоті, частково тому, що приготування смачної їжі з овочів вимагає певного часу і кулінарного вміння, які не у всіх є. Багатьох при цьому цікавить такий факт: чи можна знайти гідну альтернативу овочам, щоб люди не були обділені вітамінами та іншими корисними речовинами, одержувані з овочів.

За словами фахівців, подібною альтернативою, причому єдино конкурентоспроможною, може стати вживання овочевих соків. Тим, у кого немає можливості або бажання регулярно готувати овочеві страви, вчені рекомендують вживати 100-відсотково натуральні овочеві соки хоча б двічі на день.

У ході проведених досліджень з’ясувалося, що людина, яка п’є натуральні овочеві соки як мінімум два рази на день, фактично покриває денну норму вживання овочів.

Однак експерти попереджають, що повністю замінювати овочі будь-якими соками здоровим людям все-таки не слід. Вже доведено: чим різноманітніший раціон, тим сильніший позитивний вплив харчування на здоров’я, а також і тривалість життя.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button