Аналітика

Стівен Хокінг передбачив Землі неминучу загибель від Сонця

Стівен Хокінг передбачив Землі неминучу загибель, яка відбудеться, коли Сонце поглине планету. Передсмертні послання людству вчений зібрав у книзі «Короткі відповіді на великі питання».

Стивен Хокинг предсказал Земле неминуемую гибель от Солнца

Протягом 10 млрд років Сонце поглине Землю. Температура зросте до +460 градусів, що зробить планету схожою на Венеру. За цей час люди повинні освоїти космічні подорожі і знайти новий будинок. Для тривалих перельотів потрібно пройти ще один етап еволюції.

Хокінг вважає неможливими подорожі в часі, для яких потрібно навчитися викривляти простір або створювати «кротові нори». В іншому випадку сучасний світ давно був відвідали гості з майбутнього і поділилися своїми технологіями.

Вчений нічого не має проти релігії, але ставиться до Бога як до чогось безликого і пов’язаного з законами природи. Звичайно, його віра базується на науці, тому він за життя намагався не зачіпати цю тему в своїх дослідженнях.

Штучний інтелект досягне досконалості, тому треба точно знати, що цілі машин і людей співпадуть. Поява ШІ може стати загибеллю людства або найбільшим проривом.

Інопланетяни досі не відвідали Землю з кількох причин – вони не існують або не розвинули свій інтелект. Можливо, прибульці мають нестабільну самознищувальну систему, тому не можуть здійснювати космічні подорожі.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments