Головна / Аналітика / Стівен Хокінг передбачив Землі неминучу загибель від Сонця

Стівен Хокінг передбачив Землі неминучу загибель від Сонця

Стівен Хокінг передбачив Землі неминучу загибель, яка відбудеться, коли Сонце поглине планету. Передсмертні послання людству вчений зібрав у книзі «Короткі відповіді на великі питання».

Стивен Хокинг предсказал Земле неминуемую гибель от Солнца

Протягом 10 млрд років Сонце поглине Землю. Температура зросте до +460 градусів, що зробить планету схожою на Венеру. За цей час люди повинні освоїти космічні подорожі і знайти новий будинок. Для тривалих перельотів потрібно пройти ще один етап еволюції.

Хокінг вважає неможливими подорожі в часі, для яких потрібно навчитися викривляти простір або створювати «кротові нори». В іншому випадку сучасний світ давно був відвідали гості з майбутнього і поділилися своїми технологіями.

Вчений нічого не має проти релігії, але ставиться до Бога як до чогось безликого і пов’язаного з законами природи. Звичайно, його віра базується на науці, тому він за життя намагався не зачіпати цю тему в своїх дослідженнях.

Штучний інтелект досягне досконалості, тому треба точно знати, що цілі машин і людей співпадуть. Поява ШІ може стати загибеллю людства або найбільшим проривом.

Інопланетяни досі не відвідали Землю з кількох причин – вони не існують або не розвинули свій інтелект. Можливо, прибульці мають нестабільну самознищувальну систему, тому не можуть здійснювати космічні подорожі.