Людина

ЗМІ: терористи з “Аль-Каїди” знайшли спосіб перетворювати iPhone і Samsung Galaxy бомби в

Терористи з “Аль-Каїди” знайшли спосіб перетворити iPhone і смартфони Samsung у бомби, тому служби безпеки аеропортів в Європі, Африці і на Близькому Сході піддають ці пристрої ретельній перевірці. Про це повідомила лондонська газета Evening Standard.

foto_cikavosti_06.07.2014-08_resized

У минулий четвер в аеропортах Великобританії і низки інших країн на прохання Вашингтона були введені посилені заходи перевірки рейсів, що прямують до США. Ці кроки були викликані загрозою вибухів, які, за даними американських спецслужб, можуть влаштувати на літаках, які вирушають до США, терористи, що діють в Сирії та Ємені.

Читайте також: Кіберзлочинність обійшла за своїм розмахом світовий наркоринок

“Як стало відомо, існують побоювання, що терористи, пов’язані з “Аль-Каїдою”, розробили спосіб перетворення мобільних телефонів в приховані бомби. Американські офіційні особи конкретно вказали на смартфони, включаючи iPhone і Samsung Galaxy, в якості пристроїв, які повинні проходити додаткову перевірку службами безпеки при посадці пасажирів на рейси, які вирушають до США, Європи, Близького Сходу та Африки”, – повідомляє видання.

Британські ЗМІ відзначають, що в британських аеропортах, включаючи лондонські Хітроу та Ґатвік, співробітники служби безпеки проводять особистий огляд пасажирів, що викликали підозру. Вони також ретельно вивчають електронні пристрої, включаючи смартфони та комп’ютери-ноутбуки. Співробітники служб безпеки просять пасажирів включити їх.

За даними західних спецслужб, філія “Аль-Каїди” в Сирії, “Джебхат ан-Нусра”, і “Аль-Каїда на Аравійському півострові об’єднали зусилля для організації терактів на літаках. Спецслужби побоюються, що на літаки можуть проникнути мусульманські екстремісти із західних країн, які приєдналися до ісламістів, які воюють в Сирії і Іраку.

Читайте також: Гірше місце для материнства — це Сомалі, краще — Фінляндія

За повідомленнями британських ЗМІ, нові типи бомб винайшов головний фахівець “Аль-Каїди на Аравійському півострові з вибуховим пристроям Ібрагім Хасан аль-Асир. Він також є винахідником бомби, яка імплантується всередину людського тіла, так що терорист може пройти звичайні процедури перевірки, повідомляють британські ЗМІ.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button