Людина

Стояча робота також небезпечна для здоров’я, як і сидяча

Не так давно провідні науковці зі Швейцарії довели, що стоячий спосіб життя так само шкідливий для здоров’я представників слабкої і сильної статі, як і сидяча робота.

9a2eb789de7a3465025357bfaf334acf

Раніше медики вважали, що лише сидячий спосіб життя доводить організм людини до виникнення різного роду хвороб. Тепер же дослідники стверджують, що стояча робота не приносить ніякої користі здоров’ю людей. Більш того, експерти прийшли до висновку, що дана форма проведення часу небезпечна для життя. Нікому не секрет, що понад 70% жителів планети працює стоячи. У першу чергу це стосується офіціантів і лікарів.

Під час здійснення дослідів команда науковців зафіксувала, що якщо людина впродовж тривалого часу стоїть – це робить згубний вплив на діяльність організму. За словами фахівців, вірогідність появи проблем зі спиною збільшується в кілька разів. Також існує ризик пошкодження м’язів тіла.

Нагадаємо, що реалізовані раніше дослідження довели негативний вплив стоячої роботи на функціональні можливості серцево-судинної системи людей. За словами лікарів, такий спосіб життя призводить до утворення тромбів, які шкодять мозку.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button