Людина

Названі 4 ефективних способи збільшити тривалість життя

Експерти в області медицини і здоров’я стверджують, що людині цілком під силу збільшити тривалість життя. Для цього варто прислухатися до 4 рекомендованих фахівцями способів, що передбачають невеликі зміни в раціоні харчування і способі життя.

В першу чергу експерти звертають увагу на підтримання балансу потрібних в організмі вітамінів і мікроелементів. При нестачі B1 у людини підвищується апетит, що може призвести до набору зайвої ваги, а в підсумку негативно позначитися на тривалості життя. Нестача вітаміну B6 призводить до зниження м’язової маси, а B12 – до стомлюваності і дратівливості. Дефіцит цих елементів можна звести до мінімуму, збільшивши вживання жирної риби, гречки, печінки та інших продуктів, що містять у складі магній і хром. Також варто відмовитися від цукру і солодощів, оскільки саме ці продукти впливають на збільшення вісцерального жиру, а відповідно і ожиріння. На тривалість життя великою мірою впливають фізичні навантаження, тому важливо частіше здійснювати піші прогулянки на свіжому повітрі та займатися силовими вправами в спортзалі.

Останній, четвертий спосіб, вплинути на тривалість життя – режим сну. Експерти рекомендують спати не менше 7-8 годин на добу, бажано лягати і прокидатися в один і той же час. У спальні слід уникати навіть мінімальних джерел світла, особливо синього, шкоду якого для людського організму неодноразово доведена вченими


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button