Здоров'я

Забруднене повітря вважається причиною смерті понад 5,5 мільйонів чоловік

Новий експеримент був проведений фахівцями зі Сполучених Штатів Америки.

Забруднене повітря вважається причиною смерті понад 5,5 мільйонів чоловік

Доповідь, в рамках якої вчені встановили, що кожен рік від забрудненого повітря гине понад 5,5 мільйонів чоловік, була представлена в рамках щорічної наради Американської асоціації сприяння розвитку науки. Як стало відомо, провідні співробітники клінічних центрів провели окремий експеримент, в результаті якого фахівці виявили негативну тенденцію. Мова йде про те, що неочищене навколишнє середовище викликає розвиток декількох складних захворювань. На думку вчених, близько половини летальних випадків припадає на Індію та Китай, тобто, країни з економікою, що швидко розвивається.

На сьогоднішній день в цілях збереження екології більшість держав прийняли рішення про скорочення шкідливих викидів. Однак, вихлопні гази, робота електростанцій, промислові виробництва і дрібні частинки горілого вугілля продовжують чинити серйозний вплив на здоров’я людей.

За словами експертів, забруднення повітря займає четверту позицію серед головних факторів ризику передчасної смерті. Дослідники попереджають, що в найближчі 20 років ситуація буде погіршуватися, якщо країни не приймуть найсуворіші заходи по зниженню та скорочення шкідливих речовин.

Читайте також:

 За останні 50 років Північна Америка, Західна Європа і Японія досягли величезного успіху в боротьбі з забрудненням навколишнього середовища. На основі позитивного досвіду західного світу планується створити унікальні методи, що стосуються поліпшення обстановки в Індії та Китаї.

Мільйони індійських сімей регулярно піддаються негативному впливу високих рівнів патогенних речовин у власних будинках. Вчені заявили, що в Китаї кількість летальних випадків може скласти від 990 до 1,3 мільйонів.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button