Технології

У Франції побудують ТЕС працює на відходах

Французька компанія Veolia отримала контракт вартістю € 240 млн на будівництво та експлуатацію електростанції, яка буде перетворювати відходи в енергію.

Теплову електростанцію планується побудувати в місті Ла-Шапель-Сен-Люк департаменту Об на північному сході Франції. Проект буде мати річний обсяг переробки 60 000 тонн.

Нова електростанція буде призначена для одержання стійкої і місцевої енергії для жителів регіону Об. Електростанція, що працюватиме на відходах буде відповідати суворим технічним і екологічним стандартам, сказали в Veolia.

Представник уряду департаменту Об Даніель Бужлин сказав: «Вибір припав на Veolia тому, що дана компанія має великий досвід у подібних проектах з виробництва теплової і електричної енергії шляхом спалювання різних відходів, що повною мірою відповідає нашим очікуванням».

На електростанції буде використовуватися ультра-ефективний процес обробки з метою максимізації енергетичного потенціалу відходів для виробництва 41 ГВт*годин електроенергії на рік, що еквівалентно електричному споживанню 50000 жителів.

Крім того, проект буде генерувати 60 ГВт*годин теплової енергії в рік.

Генеральний директор компанії Veolia щодо вирішення проблем відходів Бернар Харамбилет сказав: «Будівництво та експлуатація цієї високоефективної електростанції, що працює на відходах відповідає нашій прихильності пошуку найкращих можливих рішень на місцевому рівні. Цей тип контракту відображає наше зростання і наші цілі з точки зору циркулярної економіки».

Читайте також: 

Теплова енергія, що виробляється на новій електростанції, буде подаватися в мережу централізованого теплопостачання міста Ла-Шапель-Сен-Люк. Тепло також буде використовуватися місцевою промисловою компанією.

Франція прагне збільшити використання відновлюваних джерел енергії у своєму енергетичному балансі до 32% до 2030 року при одночасному зниженні зберігаючих відходів на 50% до 2025 року.

Натхнення: greenevolution.ru

Кнопка «Наверх»
Закрыть