Технології

У США замість політиків перед публікою виступатимуть їх голограми

Раніше в цьому році прем’єр-міністр Індії Нарендра Моді виступав в підтримку переобрання, використовуючи досить незвичайний метод: замість прем’єр-міністра на сцені стояла його триметрова голограма. Здійснити такий виступ він зміг за допомогою американських інженерів компанії HologramUSA. На сьогоднішній день HologramUSA відкрила офіс у Вашингтоні, округ Колумбія, і робить перші кроки до співпраці з політиками з Вашингтона.

foto_cikavosti_01.08.2014-012

Компанія затвердила права на використання даної технології в США і вже найняла лобіста Джеффрі Тейлора, колишнього республіканського представника Девіда Макінтоша. Перші дзвінки Тейлора будуть республіканським і демократичним національним комітетам. Також існують прогнози про те, що технологія голограм буде використовуватися на президентських виборах 2016 році.

Читайте також: Перший голографічний смартфон від Estar (відео)

Фахівці з американської компанії також запропонували «воскресити» і використати образи відомих політиків, таких як Джон Кеннеді, Рональд Рейган під час передвиборної гонки. Використання голограм для так званого «цифрового відродження» вже було здійснено компанією Musion. У 2012 році голограма репера Тупака Шакура виступила на фестивалі Coachella. Такий ефект був досягнуто з допомогою ілюзії під назвою «Привид Пеппера» (техніка ілюзіонізму, яка використовує лист скла і спеціальне освітлення, що може змусити об’єкти з’являтися або зникати, ставати прозорими, плавно перетворюватися з одного об’єкта на інший).

Поки незрозуміло, чи зможе компанія монополізувати ринок на такі послуги. В цього року HologramUSA намагалися зупинити шоу Billboard Music Awards, заявивши, що вони використовували їх технологію для «воскресіння» Майкла Джексона. На що їм прийшов зустрічний позов від компанії Pulse Evolution, яка зробила це шоу з заявою про те, що це була анімація, а не голограма. До речі, не тільки прем’єр-міністр Індії, але і прем’єр-міністр Туреччини виступав перед публікою як голограми.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button