Земля

В англійському соборі було знайдено вівтар для жертвоприношень

При розкопках на території собору знайшли 1100 поховань. Після закінчення археологічних робіт останки будуть заново перепоховані

Під час розкопок Лестерського собору вчені знайшли 1100 поховань.

Археологи виявили затоплену римську кімнату на території Лестерського собору, Великобританія. Відкриття камери, яка нібито датується приблизно 200 роком н.е., може підтвердити стару народну казку про собор і про те, як його територія використовувалася для поклоніння (і, можливо, жертвоприношень) задовго до зведення собору.

Камера розміром приблизно 4 на 4 метри була виявлена під час розкопок перед будівельним проектом. Під час розкопок до рівня землі в римську епоху, приблизно на 3 метри нижче поверхні, вчені знайшли докази «добре зробленої напівпідземної споруди з пофарбованими кам’яними стінами та бетонною підлогою».

Усередині кімнати, яка, ймовірно, була заповнена в 3 або 4 столітті нашої ери, дослідники виявили основу вівтарного каменю з пісковика, що лежав у щебені.

“Враховуючи поєднання підземної споруди з розписаними стінами і знайденого нами вівтаря, ми припускаємо, що це була кімната, пов’язана з поклонінням богу або богам, — говорить Метью Морріс, співробітник проекту ULAS, який керував розкопками. – Швидше за все, ми бачимо тут приватне місце поклоніння, або сімейну святиню, або культову кімнату, де невелика група людей брала участь у приватному богослужінні».


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button