Авто

В Індії планують виробництво електромобілів з великим запасом ходу

Індійський автовиробник Mahindra & Mahindra почне розробку електрокарів, які зможуть подолати 400 кілометрів на одній зарядці.

В Индии планируют производство электромобилей с большим запасом хода

Індійський автовиробник Mahindra & Mahindra направить інвестиції в будівництво електромобілів з великим запасом ходу і акумуляторних батарей підвищеної ємності.

До середини 2019 року компанія Mahindra планує наростити виробництво своїх електромобілів до 5 тис. одиниць в місяць. В даний момент компанія щомісяця виробляє 400 електрокарів.

Інвестиції будуть спрямовані на розробку батарей підвищеної ємності, які дозволять електромобілям долати відстань в 400 кілометрів на одній зарядці, заявив виконавчий директор Mahindra Паван Гоенка.

Нагадаємо, в даний час компанія випускає батареї, які дозволяють машинам долати від 100 до 140 кілометрів на одній зарядці. Спочатку компанія має намір збільшити запас ходу електромобілів до 200 кілометрів, а потім до 400.

Mahindra почала розробку електромобілів в 2010 році. На сьогоднішній день було продано 2 тис. 700 електрокарів виробництва Mahindra.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button