Наука

Вчені: 6 чашок гарячого чаю на тиждень знижують ризик глаукоми на 74%

Нове дослідження показало, що гарячий чай може істотно допомогти в питаннях зниження ризиків розвитку глаукоми. Підсумком нової роботи вчених став звіт, представлений в британському профільному виданні.

Ученые: 6 кружек горячего чая в неделю понижают риск глаукомы на 74%

Відзначається, що з віком у всіх людей підвищується ризик виникнення глаукоми. Від цієї очної хвороби страждають понад 60 млн людей у всьому світі. Таким чином, у фахівців з’явилася гостра необхідність у дослідженні цієї проблеми для виявлення нових методик лікування та профілактики. Вчені залучили понад 1,66 тисячі учасників віком від 40 років.

Медики ретельно досліджували спосіб життя і режим харчування піддослідних. До того ж, у розрахунок бралися вживання випробуваними напої. Дослідники повідомили, що їм вдалося виявити певну залежність. Зокрема, часте вживання чаю часто співпадало з відсутністю глаукоми. У осіб, які п’ють не менше 6 чашок напою щотижня, ймовірність глаукоми знижується, навіть у разі наявності інших факторів ризику. Розраховане вченими зниження ризику досягло рівня в 74%.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button