Здоров'я

Фізичні навантаження збільшують швидкість роботи мозку спортсменів

Нове дослідження, здійснена групою наукових працівників, показало, що професійні спортсмени мають більшу швидкість реакції головного мозку на ті чи інші процеси і події.

d3ce46fcb47d70b3145e6d3d1f9f980b

Зокрема, експерти з компанії під назвою Dunlop Tyres спільно з провідними фахівцями з університетського коледжу Лондона здійснили цікавий досвід. Комплекс лабораторних випробувань показав, що професійні любителі фізичних навантажень набагато краще виконують завдання в моменти психологічного напруження, ніж інші чоловіки і жінки.

Читайте також: 

Під час проведення дослідження лікарі давали респондентам певні тести. Їх рішення залежало від швидкості роботи тім’яної кори головного мозку, відповідальної за швидкість реакції людини. Згідно інформації, отриманої від авторів проекту, спортсмени мали перевагу в сформованих ситуаціях, що доводить важливість спорту в житті кожного індивідуума.

У середньому, любителі фізичних навантажень на 10% швидше за інших респондентів реагували на зовнішні і внутрішні фактори навколишнього середовища. При цьому, швидкість реагування контрольної групи добровольців знизилася на 60%. Таким чином, активний спосіб життя сприяє зміцненню не тільки тіла, але і головного мозку людини.

Натхнення: healthvesti.com

Кнопка «Наверх»
Закрыть