Людина

Вчені: Чорний чай має протиракові властивості

Дослідження вчених з США, показало – чорний чай має протиракові властивості. У проекті взяли участь жінки різного віку. За завданням вчених, частина учасниць пила тільки чай, а іншим дозволяли пити будь-які напої, крім нього.

Ученые: Черный чай имеет противораковые свойства

Попередньо добровольці пройшли медичне обстеження. По закінченні експерименту їх знову обстежили. Виявилося, що регулярне вживання чаю сприяло позитивним змінам в гормональному балансі. Зокрема, у жінок, що вживали його, вирівнявся метаболізм естрогену.

На думку вчених, вироблення естрогену дала любителям чаю протираковий захист, причому більший порівняно з тими, хто не пив цей напій. Нормалізований рівень естрогену здатний знизити небезпеку розвитку деяких видів онкології, включаючи рак статевих органів і грудей. Його високий рівень, навпаки, може підвищити ризик їх виникнення.

«Якщо говорити про чоловіків, то чорний чай не несе подібної протиракової користі, оскільки їх основний статевий гормон – тестостерон. Однак інші властивості чорного чаю і для них актуальні», – зазначили автори роботи.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button