Людина

Вчені: Слабкість може викликати хворобу Альцгеймера

Канадські вчені з Університету Далхаузі (Dalhousie University) в ході дослідження встановили, що слабкість може викликати хворобу Альцгеймера. Фахівці заявили, що у людей пенсійного віку існує зв’язок між змінами в головному мозку і фізичної слабкістю.

Ученые: Слабость может вызвать болезнь Альцгеймера

За словами вчених, деменцію може викликати фізична слабкість, яка є значущим ризиком. Вона може привести в дію механізми, що викликають хворобу Альцгеймера і недоумство. Вчені проводили дослідження з 1997 року. За цей час було обстежено 456 осіб віком старше 59 років. На старті спостереження у них не було ні недоумства, ні хвороби Альцгеймера, а зараз в числі хворих виявилися 242 людини або 52%.

Під час дослідження його учасники проходили нейрохірургічні тести, а також перевірялося їх фізіологічний та неврологічний стан. Вчені оцінювали їх слабкість за 40 показниками. Фахівці встановили, що через фізичну слабкість в мозку відбувалися зміни, що призводило до нейродегенеративних захворювань.

Медики розповідають, що деменція і хвороба Альцгеймера наступала саме із-за фізичної слабкості, а не в результаті інсульту, гіпертонії, діабету, патології серця і гіпертонії. Вчені рекомендують літнім людям більше уваги приділяти своїй фізичній формі, оскільки це може врятувати від захворювань мозку.

До цього фахівці встановили, що м’ясо може допомогти в профілактиці хвороби Альцгеймера.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button