Головна / Людина / Вчені працюють над пігулками довголіття

Вчені працюють над пігулками довголіття

Вчені працюють над пігулками довголіття. Препарат пройшов успішне випробування на комах, тому фахівці мають намір продовжити тестування з більш складними живими організмами.

Група вчених вже тривалий час займається розробкою таблеток проти старіння. Нещодавно фахівці ще на крок наблизилися до відкриття, про що повідомили журналістам. За словами авторів проекту, новий препарат дозволить продовжити життя людини на 10 років.

На даний момент дослідники вивчають білкові молекули GSK-3, які і впливають на довголіття людини. В ході експериментів над комахами вченим вже вдалося з’ясувати, що з допомогою цієї речовини тривалість життя можна збільшити на 16%. Крім того, майбутні ліки зможуть відтермінувати багато вікових захворювань, серед яких хвороба Паркінсона, хвороба Альцгеймера, цукровий діабет і рак. На жаль, у найближчі 10 років таблетки не будуть готові, проте коли вони з’являться, люди зможуть купити собі декілька років життя. В найближчому майбутньому фахівці перейдуть до тестування препарату на більш складних живих організмах.