Людина

Вчені назвали 4 простих правила для збереження здоров’я мозку

Лікарі поділилися з громадськістю чотирма елементарними правилами, з допомогою яких мозок людини вдасться врятувати від раптової деградації. В першу чергу, це здорове харчування.

Людина повинна сама для себе скласти максимально задовольняючу її дієту, яка зможе принести користь для мозку. Цей орган, як відомо, складається на 60% з жиру, тому годувати його слід виключно правильно. Необхідні йому мікроорганізми містяться в гарбузі, соняшнику, кунжуті. Список також слід доповнити горіхами, яйцями.

Розумова діяльність може бути збережена на високому рівні тільки якщо мозок буде постійно навантажений роботою інтелектуального типу. Подібна праця допомагає максимально відтермінувати когнітивні розлади. Одним з кращих способів тренування для мозку є вивчення іноземних мов.

Фізична активність також вельми важлива, адже відомо, що люди похилого віку, які продовжують займатися спортом мають високі когнітивні здібності. Мозок таких людей виявляється на десяток років молодшим, ніж актуальний вік.

Під час хорошого сну мозок закріплює всю отриману за день інформацію. Недостатня ж кількість нічного відпочинку відчутно знижує концентрацію уваги і здатність до мислення.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button