Земля

Вчені назвали інтернет найнебезпечнішим місцем для диких тварин

Вчені з Міжнародного фонду охорони здоров’я тварин (IFAW) назвали інтернет найнебезпечнішим місцем для диких тварин: слонів, рідкісних черепах, ведмедів, тигрів. Результати дослідження з’явилися в профільному виданні.

Ученые назвали интернет самым опасным местом для диких животных

Експерти вивчили інтернет у Британії, Німеччини, Франції, Росії і знайшли 11 772 окремих статей про тварин і 5381 рекламних оголошень на 106 платформах. Близько 90% пропозицій про продаж рідкісних видів були незаконними: в 5% випадку мова йшла про ссавців, у 24% — про птахів, у 45% — про прісноводних і морських черепах.

«Інтернет перетворився на місце незаконної торгівлі дикими тваринами. Злочинці перейшли в онлайн-простір і готові виконати будь-яке замовлення, будь це живий тукан або хутро леопарда», — розповів Риккерт Рейннен, директор по боротьбі з злочинністю дикої природи в американській неурядовій організації.

Велику загрозу для тваринного світу являє торгівля їх частинами тіла, оскільки браконьєри можуть вбити особину, щоб заволодіти, наприклад, одним іклом. Багато платформи, такі як e-Bay, самостійно розгорнули боротьбу з незаконною торгівлею.

Кнопка «Наверх»