Наука

Вчені назвали користь «здорового харчування» вигадкою

Група вчених з інституту Вейцмана (Ізраїль), на чолі з доктором Ераном Елінавом провела дослідження за участю 800 добровольців і з’ясувала, що користь від «здорового харчування» є вигадкою. Підсумки показали, що організм реагував на харчування суто індивідуально.

У рамках дослідження, що тривало кілька років, учасників розділили на 2 групи: в першій вони сиділи на дієті, що складається зі «здорових продуктів», у другій – було дозволено робити все, що хочеться. У цей список входила газована вода, чипси, напівфабрикати та інші продукти. Коли Еран Елінав і його колеги отримали результати дослідження, то були вражені, оскільки організм кожного добровольця поводився по-різному. В обох групах результати були негативними, так і позитивними. Це перекреслювало всі попередні дослідження, що стосуються цієї теми.

Еран Елінав з групою помічників впевнені, що користь «здорового харчування» є міфом. На його думку, всім дієтологам варто заборонити вживати цю фразу і поняття в ході своєї роботи, оскільки досить часто спекулюють виробники. Дослідники вже підготували доповідь, де наводять докази своєї правоти.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button