Людина

Вчені назвали перші ознаки втрати слуху

Британські дослідники назвали перші ознаки погіршення і втрати слуху. Вони радять звертатися в лікарню людям, у яких починаються складності в розумінні того, що говорить співрозмовник.

Порушення слуху є як частковим, так і повним, володіє постійним і тимчасовим характером. Найчастіше вирішити проблему природним методом майже нереально, багато залежить від самої людини. Причиною погіршення може бути інфекція і пошкодження барабанної перетинки від гучних звуків, але ці епізоди лікуються за допомогою ліків або вони проходять самі. Глухота виникає із-за тривалого впливу на вуха, і допомогти в даному випадку можуть спеціальні медичні препарати.

Першою ознакою швидкої втрати слуху є складність у розумінні свого співрозмовника, також це стосується регулярного перепитування. Потрібно звернути увагу на бажання слухати більш гучну музику, ніж раніше. Мають місце випадки, пов’язані з напруженістю під час діалогу з іншими людьми у зв’язку з неможливістю вловити сенс сказаного. У таких ситуаціях лікарі вкрай рекомендують негайно звертатися за допомогою в клініку, щоб уникнути погіршення стану слуху і його оперативного лікування.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button