Людина

Визначено рейтинг країн з правильним харчуванням

Порушення нормального харчування сьогодні стало найважливішою причиною розвитку багатьох захворювань. Зміна стереотипу харчування, збільшення в харчовому раціоні тваринних жирів і трансжирів, легкозасвоюваних вуглеводів привели до зростання захворюваності ішемічною хворобою серця, цукровим діабетом, розвитку ожиріння та інших захворювань з порушенням обміну речовин.

Pravilnoe-pitanie-dlya-snizheniya-vesa_resized

На прохання Міжнародної організації «Окфам», що вивчає проблеми бідності та здоров’я, було проведено дослідження харчування населення різних країн. Виявилося, що саме правильне харчування з вживанням здорової їжі у жителів Нідерландів.

[ads2] У дослідженні враховувалися багато показників: рівень якості різних видів їжі, її різноманітність і доступність для середньостатистичних жителів, кількість хворих на цукровий діабет, ожирінням і голодуючих дітей.

З урахуванням усіх цих показників був складений рейтинг країн світу за правильності харчування. На другому місці після Нідерландів виявилася Швейцарія і Франція, на третьому і четвертому місці – більшість країн Європи та Австралія.

Читайте також: 

США, будучи світовим лідером у сфері економіки, змогли зайняти в цьому рейтингу лише 21 місце. Причиною тому стало поширення в країні фаст-фуду і шкідливих звичок. Україна розділила 33 місце із Словенією і Мальтою, а Росія зайняла 44 місце. На останньому місці опинилася Чад, поблизу неї знаходиться Ангола та Ефіопія, що пов’язано зі значною економічною відсталістю цих країн.

Благополучна в багатьох питаннях життя Саудівська Аравія посіла в рейтингу 71 місце. Основна причина – велика кількість хворих з ожирінням і цукровим діабетом. В цілому успішний Кувейт знаходиться на 41 місці, так як 42 % жителів цієї країни страждають ожирінням.

Натхнення: heart4life.com.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button