Людина

Вчені пояснили у жінок нелюбов до спорту

Вчені з США провели дослідження і з’ясували, в чому причина популярності спорту серед чоловіків та відторгнення його жінками. Як виявилося, коріння цієї проблеми сягає в древню історію людства.

Група вчених з університету Ґранд-Уеллі (США) для того, щоб з’ясувати першопричину такого явища, провели ряд досліджень.

Фахівці підсумували, що в будь-якій країні спорту віддають перевагу в два рази більше чоловіків, ніж жінок. Подібне явище спостерігається практично у всіх видах змагань. При цьому жінки практично ніколи з власної ініціативи не спостерігають за трансляціями змагань.

Згідно з дослідженнями фахівців, цифри у всьому світі приблизно рівні і в жодному випадку не пов’язані з утисками або дискримінацією жіночої статі. Також схильність до спорту не залежить від виховання.

Як вважають експерти, причини подібного явища виходять від процесів еволюції. У давні часи чоловіки зобов’язані були вести полювання й володіти військовою справою краще, ніж суперники. Таким чином особини чоловічої статі привертали до себе увагу жінок. Останні ж у процесі еволюції в силу своїх обмежених фізичних можливостей кооперувалися і допомагали один одному, позбавивши себе від необхідності змагатися.

Кнопка «Наверх»
Закрыть