Людина

Вчені пояснили, чому сучасні люди виглядають молодше від своїх батьків в 30 років

Вчені розповіли про те, чому сучасні люди повільніше старіють і в 30 років виглядають молодше своїх батьків у тому ж віці. Фахівці пояснили, які фактори впливають на зовнішній вигляд людини.

За словами вчених, біологічне старіння сповільнюється. Ще 200 років тому до 50 років чоловік вважався старим, тепер же такий вік є розквітом сил. Саме тому кожне наступне покоління старіє повільніше попереднього. Фахівці вважають це об’єктивним процесом. Подібна тенденція пов’язана зі зміною способу життя, до чого можна віднести багато факторів.

Перший і головний з них – це зниження популярності сигарет. Ще в 2010 році кожен четвертий молодий чоловік до 24 років мав цю шкідливу звичку, а вже в 2017-му 70% опитаних заявили, що ніколи не відчували тяги до паління і не пробували його. Наступний фактор – відмова жінок від народження дітей в молодості. Вагітність сильно позначається на організмі, тому після неї він починає старіти швидше звичайного. Саме тому сучасні жінки нерідко навіть в 35 років виглядають дуже молодо.

Наступний важливий фактор, з-за якого сучасні люди виглядають молодшими батьків в 30 років – це спрощення життя. Тепер людині потрібно витрачати менше сил і часу на ведення домашнього господарства. Ще один схожий фактор – відмова від шкідливої і фізично стомливої роботи. Сучасні люди все частіше працюють в офісі і не перевантажують свій організм.

Натхнення: dni24.com

Кнопка «Наверх»