Людина

20 питань, які необхідно задавати собі щонеділі

1. Що ви вивчили на минулому тижні? – Якщо у вас є проблема з відповіддю на це питання, настав час для змін. Ваш вік не має значення, ви повинні дізнаватися щось нове щотижня.

2. Ваше найбільше досягнення за минулий тиждень? – Роздуми над вашими досягненнями – хороший привід випробувати почуття впевненості і задоволення. Також це ефективний спосіб відстежити ваш прогрес.

foto_cikavosti_28.08.2014-011

3. Який момент минулого тижня був найбільш незабутнім і чому? – Таким чином ви зможете відкрити для себе нові захоплення, цілі та уподобання, а також урізноманітнити своє дозвілля.

4. Яка мета №1, яку ви повинні досягти на цьому тижні? – Все інше вторинне, і повинно розглядатися саме так. Однак не варто зовсім забувати про вторинні завдання.

Читайте також: Продовжити собі життя: 14 порад

5. Що ви можете зробити прямо зараз, щоб наступний тиждень був менш напруженим? – Відзначте нагадування в календарі: сходити за продуктами, зайнятися пранням, заправити автомобіль. Таким чином ви організуєте себе.

6. Що з того, з чим ви боролися в минулому, може торкнутися наступного тиждня? – Ідея полягає в тому, щоб отримати досвід з цієї боротьби і краще підготувати себе до подібних ситуацій в майбутньому.

7. На що ви витратили час даремно минулого тижня? – Постарайтеся уникнути цього в майбутньому. Обмежте себе від того, що вас відволікає.

8. Несете ви з собою в наступний тиждень якийсь зайвий багаж? – Будь то фізичний безлад або психологічний, його треба ліквідувати. Ліквідуйте все зайве, таким чином ви внесете ясність.

9. Що з того, що ви уникаєте, необхідно зробити? – Накресліть табличку, де навпроти кожної вашої задачі буде вказано час, який ви плануєте на неї витратити. Ранок понеділка почніть з виконання тих завдань, які займають 2 хвилини і менше.

10. Які можливості лежать на поверхні? – Якщо вони все ще доступні і ви хочете їх роздобути, складіть план, як зробити це наступного тижня.

11. Чи є хтось, з ким ви хочете поговорити? – Регулярне спілкування може вирішити конфлікт перш, ніж відбудеться його кульмінація. Підтримуйте стосунки з людьми, що оточують вас.

12. Чи є хтось, кому ви повинні сказати: “Велике спасибі” ? – Щотижня приділяйте час на те, щоб віддячити людям, які допомогли вам. Ваш жест не залишиться непоміченим.

13. Чи є хтось, кому ви хочете допомогти? – Найвірніший спосіб отримати те, що ви хочете, полягає в тому, щоб допомогти іншим отримати те, що вони хочуть. Люди пам’ятають добро і, коли допомога знадобиться вам, вони з радістю нададуть вам її.

14. Які ваші головні 3 цілі на найближчі 3 роки? – Ви ніколи не досягнете успіху в житті, якщо ви не встановите для себе реальні цілі.

Читайте також: 10 способів збереження пам’яті

15. Яка з ваших недавніх дій наблизила вас ближче до мети? – Якщо ви не можете згадати таке, пора щось міняти.

16. Який ваш наступний крок для досягнення мети? – Знання кожного кроку – ключ до виконання цілого.

17. Чого ви з нетерпінням чекаєте від тижня, що надходить? – Відповідь може послужити вам мотивацією. Якщо ви не можете відповісти на це питання, намітьте собі те, чого ви будете чекати.

18. Які ваші страхи? – Свідомо звертайтеся до ваших страхів кожний тиждень і поступово працюйте над спасінням від них.

19. За що ви найбільш вдячні? – Це хороший спосіб дивитися на речі в перспективі, і нічого не втрачати з виду.

20. Якби наступний тиждень був останім у вашому житті, як би ви провели її? – Життя коротке. Проводите з близькими людьми більше часу.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button