Наука

Вчені розповіли про стан, що передує раку

Канадські вчені виявили зв’язок між підвищеним інсуліном у крові і раковою пухлиною. У виданні MedicalExpress розповіли про симптоми, що передують раку.

Дослідники підкреслюють, що високий рівень інсуліну завдає удар підшлунковій залозі. Вона швидше зношується, виробляючи занадто багато гормонів.

«Ми виявили прямий зв’язок між гіперінсулінемією та онкологією при наявності ракових захворювань, наприклад, рак молочної залози. Але підшлункова страждає найбільше», – відзначають вчені.
Протягом року проводилися експерименти на мишах, і вони показали, що гризуни, у яких рівень інсуліну був мінімальний, мали менше шансів захворіти на рак підшлункової залози. Фахівці вважають, що отримані дані повинні допомогти підвищити якість діагностування страшної недуги.

«Експеримент є актуальним і для людини, і ми вважаємо, що воно поширюється на інші види раку, адже до гризунів застосовували такі ж мутації, які зустрічаються у людей при раковому захворюванню підшлункової залози», – заявив учений університету Британської Колумбії Джанел Копп.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button