Людина

Вчені розповіли про користь відмови від статевого життя

Вчені з Канади в ході дослідження довели користь відмови від статевого життя. Виявилося, що обопільне рішення про припинення заняття сексом може зміцнити відносини подружжя. Подробиці наукової роботи висвітлює видання Archives of Sexual Behavior.

Учені вирішили з’ясувати, чи існує яка-небудь користь від припинення ведення статевого життя. З цією метою вони провели опитування 185 добровольців. Дослідження показало, що найбільш міцні відносини в тих сім’ях, в яких подружжя час від часу відмовляються від сексу. Партнер може більш болісно ставитися до відмови від інтимної близькості, якщо він не звик до будь-яких заборон. Це твердження справедливе як для чоловіків, так і для жінок.

Щоб перевірити результати дослідження, було організоване друге опитування, в якому взяли участь 255 подружніх пар. Вчені з’ясували, що жінки час від часу потребують перерву в статевому житті. Найчастіше, це відбувається під час вагітності. Чоловік, що розуміє і поділяє сексуальні потреби партнерки, сприяє зміцненню їх відносин.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button