Людина

Вчені розповіли, що знижує рівень IQ людини на 30%

Вчені провели дослідження, які показали, що сприяє зниженню рівня IQ людини на 30%. Інформацією поділилося тематичне зарубіжне видання.

Ученые рассказали, что снижает уровнь IQ человека на 30%

Фахівці прийшли до висновку, що соціальна покинутість призводить до значного зниження рівня інтелекту людини. Мало того, самотність робить людей більш агресивними. Вчені впевнені, що інтелект, можливо, розвивався насамперед для полегшення соціальних відносин.

До дослідження були залучені люди, яким вибірково повідомили, що вони незабаром опиняться на самоті. Три проведених експерименти показали різке падіння розумових здібностей. Таким чином, перспектива соціальної ізоляції знизила здатність опонентів мислити розумно.

«Тепер ми можемо краще всього пояснити структуру когнітивних декрементів, запропонувавши, що соціальна ізоляція являє собою загрозливу, ворожу подію для індивіда. Люди прагнуть придушити свої емоційні розлади, що погіршує контрольовані процеси. Іншими словами, коли добровольцям сказали, що вони опиняться на самоті, їм було важче зосередитися, тому що вони намагалися придушити негативні емоції. Наші результати узгоджуються з тим, що інтелект розвивався як засіб підтримки і полегшення соціальних відносин», — зазначили вчені.

Кнопка «Наверх»