Людина

Вчені: Самотні чоловіки мають більш високий рівень тестостерону

Самотні чоловіки мають більш високий рівень тестостерону, показало дослідження. Гормон надає тілу більш гострий запах, який привертає увагу жінок.

Університет Маккуорі запросив 82 гетеросексуальних жінок, які оцінили мужність одиноких та чоловіків 18-35 років, які перебувають у відносинах. Дослідники запропонували добровольцям надіти футболки і займатися фізичною активністю до тих пір, поки не виробиться піт. Після цього жінкам дали оцінити сильний або слабкий запах одягу за шкалою від 1 до 6 балів.

Також представницям прекрасної статі показали обличчя, які брали участь в експерименті чоловіків. Більшість жінок, взявши футболки зайнятих в експерименті добровольців, поставило їм середню оцінку в 3 бали. Запах самотніх чоловіків частіше оцінювали як більш сильний і дали їм по 3,5 бала.

Крім того, обличчя вільних кавалерів здалися жінкам більш мужніми, ніж у зайнятих. Автори дослідження відзначають, що в постійних любовних стосунках чоловіки перестають виробляти ту кількість тестостерону, яка необхідна їм для залучення партнерок. Це відбивається на запах тіла, в якому вловлюється більше або менше феромонів, асоційованих з сексуальністю.

Кнопка «Наверх»
Закрыть