Людина

Вчені виявили ще одну причину жіночої депресії

Американські вчені з’ясували, що є головною причиною жіночої депресії. Результати даного дослідження опублікував науковий журнал “The Daily Mail”.

Американські вчені з Університету Дьюка провели експеримент, в ході якого порівняли дію нічного відпочинку на жіночий і чоловічий мозок. Виявилося, що жінкам потрібна велика тривалість сну, так як вони за своєю природою більш багатозадачні. Якщо ж сну виявиться недостатньо, жінка буде відчувати депресію і злитися без видимих на те причин.

З чоловіками ж такої біди не буде, так як їх мозок затримує не так багато інформації під час робочого дня. Так само вчені довели, що недосип збільшує розвиток серцево-судинних захворювань і психічних відхилень. Лікар нейрохірургії порадив людям, які не висипаються за ніч, надолужити згаяне днем, але не більше півтори години, інакше сонливість на весь наступний день гарантована.

Експеримент довів той факт, що чим більше мозок задіяний під час дня, тим більше потрібно часу вночі, щоб його відновити. Чоловікам, які працюють на важкій розумовій роботі, теж не завадить додатковий сон.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button