Людина

Велика кількість попередніх відносин знижує вірогідність щасливого шлюбу

Вчені з Університету Денвера спробували з’ясувати в ході дослідження, що впливає на міцність стосунків у шлюбі. Виявилося, що багатий попередній досвід і відмова від обговорення проблем у парі, можуть негативно позначитися на поточних відносинах.

foto_cikavosti_2908.2014-010

Дослідники вивчили дані 1 тис. американців у віці від 18 до 34 років, які на момент початку дослідження перебували у відносинах, але не перебували у шлюбі. Через 5 років 418 учасників створили сім’ї. Фахівці поцікавилися у цих людей про якість шлюбу та про їхнє особисте життя в минулому.

Читайте також: Вчені з’ясували, скільки коштує щастя

Виявилося, що люди з великою кількістю стосунків до весілля частіше були незадоволені своїм сімейним життям. Вчені вважають: справа як раз в самому досвіді. Людина з великим досвідом швидше буде порівнювати нинішнього партнера з попередніми, а численні розставання іноді призводять до негативних установок в плані любові і стосунків. Крім того, людина може володіти певними особистісними особливостями, які призводили до швидкого завершення минулих відносин і впливали на якість шлюбу.

Також дослідники встановили, що жінки з дітьми від попередніх партнерів частіше вважали свій шлюб невдалим. Однак не тільки минуле впливає на якість сімейного життя. Люди, які не обговорювали важливі аспекти відносин, наприклад, секс, спільне проживання, заручини чи народження дитини, рідше були задоволені своїми відносинами і шлюбом. Вчені прийшли до висновку, що обговорення допомагає парам брати на себе зобов’язання і виконувати їх.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button