Екологія

Розумний електробайк – відео

Нідерландська компанія Vanmoof планує виробництво перших інтелектуальних велосипедів в світі. Модель електричного велосипеда «Vanmoof Electrified» з’явиться на ринку 1 липня поточного року.

Dutch-company-Vanmoof-550

Велосипед оснащений бортовим комп’ютером, який регулює подачу енергії електродвигуну залежно від характеру руху: підйом, спуск або їзда по рівній поверхні. При цьому навіть в режимі механічного руху з вимкненим двигуном хід велосипеда плавний і комфортний. Перемикання здійснюється з пульта дистанційного керування і можливе безпосередньо під час руху.

Приладова панель інтегрована в раму, зроблену з анодованого алюмінію. Вона дозволяє контролювати ключові параметри. На ній також є індикатори заряду батареї і живлення двигуна.

Читайте також: SunCycle — велосипед на сонячній батареї

Виробник постарався максимально полегшити акумуляторну батарею. Загальна вага велосипеда не перевищує 19 кг. Vanmoof Electrified може проїхати на одній зарядці від 30 до 60 км.

У модель вбудована система спостереження GPS. За підтримки телекомунікаційного оператора Vodafone координати втраченого або вкраденого велосипеда можна обчислити протягом секунди за допомогою вашого смартфона. Враховуючи рівень велосипедних крадіжок у великих містах світу – це нововведення далеко не зайве.
Передзамовлення може бути зроблений на сайті компанії, ціна інтелектуального електричного велосипеда – $ 2 998.

[youtube]CQgYnKiUnGE[/youtube]


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button