Здоров'я

Вчені: Взимку смертність від хвороб серця збільшується на 50%

Вчені з’ясували, що смертність від серцево-судинних захворювань збільшується у зимовий час. Доведено, що при застуді ймовірність виникнення серцевого нападу, який призводить до смерті, збільшується на 50%.

Ученые: Зимой смертность от болезней сердца увеличивается на 50%

Медики відзначають, що пацієнти з серцево-судинними захворюваннями ризикують своїм життям при низьких температурах, оскільки при цьому організму складніше утримувати тепло. Ризик виникнення стенокардії і болю в грудях збільшується взимку, а також лікарі не рекомендують ігнорувати дискомфорт у грудях, сильне потовиділення, біль в шиї, руках і плечах, задишку. Збільшення кількості серцевих нападів взимку може також відбуватися через підвищення кров’яного тиску у людей. Багато випадків нападів, що спричинили смерть, відбуваються через переохолодження. Навантаження на серце особливо відчутне у літніх людей і хворих на діабет, а стан може погіршитися при вживанні алкоголю, курінню, недосипу, відсутності лікування і стресі.

Щоб запобігти підвищенню ризику виникнення серцевого нападу взимку, слід здійснювати регулярні фізичні вправи, підтримувати температуру тіла, їсти невеликими порціями і прислухатися до свого стану. Медики відзначають, що при підозрі на серцеву недостатність слід відразу звернутися до фахівця.

Кнопка «Наверх»