Екологія

Вчені з усього світу підписали “Попередження людству”

Дослідники з 184 країн світу підписали «Попередження людству». За словами вчених, екологічні зміни на планеті в майбутньому можуть стати причиною апокаліпсису і знищення всього живого.

Перше звернення з’явилося в кінці 1992 року, однак тоді через відсутність чітких доказів на нього майже ніхто не звернув уваги. За словами фахівців, зараз ситуація з глобальним потеплінням та іншими природними катаклізмами сильно загострилася, через що настав час діяти. Дослідники відзначили, що головними проблемами людства зараз є зникнення лісів, зміна клімату і падіння чисельності мешканців флори і фауни.

«Мова йде не просто про попередження, а про реальну загрозу планеті і всьому людству. Ми можемо спостерігати за тим, як змінюються погодні умови по всьому світу. Сніг випадає в посушливих і жарких країнах, а на полюсах тримається плюсова температура. Без вжиття заходів ситуація може сильно змінитися протягом декількох десятків років», – розповіли дослідники.

У своїх маніфестах вчені не втомлюються попереджати, що час закінчується, так як ресурси планети поступово вичерпуються. За словами фахівців, заходи з відновлення екосистеми необхідно приймати вже зараз.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments