Людина

Вчені з’ясували, коли потрібно говорити з дітьми про секс

Американські вчені зуміли з’ясувати, в якому віці батькам потрібно говорити з дітьми про секс. Співробітники Гарвардського університету провели невелике опитування і дізналися, що найчастіше підлітки вступають у свій перший статевий контакт задовго до того, як їх батьки і матері вирішуються на серйозну розмову.

Дослідники провели експеримент: підлітки від 13 до 17 років повинні були відповідати на одні і ті ж питання про свої сексуальні обізнаності через кожні три місяці протягом року. У результаті вченим вдалося з’ясувати, що більшість дітей, які отримували свій перший сексуальний досвід, практично завжди були молодше 16 років.

За словами автора дослідження доктора Марка Шустера, який очолює центр педіатрії в Бостоні, батьки частіше всього вирішуються на розмову про секс занадто пізно, так як відчувають дискомфорт від обговорення цієї теми з власними дітьми. Тим не менш, в 13-14 років 40 % підлітків отримують свій перший сексуальний досвід і вже до цього моменту їм необхідно повне розуміння цього аспекту життя.

Натхнення: svopi.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button