Людина

Вчені розповіли, чим мозок людини відрізняється від мозку мавпи

Прийнято вважати, що ДНК мавп має мінімальну відмінність з ДНК людини.

7e6f8f710078531dc813a9380a315235

Однак, результати останніх спостережень, реалізованих командою науковців, показують, що це не так. Зокрема, фахівці з Університету Вашингтона, розташованого в Сполучених Штатах Америки, довели, що між головним мозком людей і мозком шимпанзе існує цілий ряд відмінностей. Насамперед, це стосується нервової системи. Експерти стверджують, що людина набагато більш пластична і мінлива у силу зовнішніх факторів дії. Це дозволяє їй звикати до будь-якого навколишнього середовища.

За словами дослідників, головною відмінністю мозку людей від мозку шимпанзе вважається незалежність від генетичного впливу. Відзначається, що спостереження здійснювалося з метою виявлення змін у будові центрального відділу нервової системи людини і мавпи. Повідомляється, що загальна кількість респондентів з боку людей склало 200 індивідуумів. Також в дослідах взяли участь 200 шимпанзе.

Розбіжності між головним мозком тварин і людей пояснюються впливом середовища проживання, а також ситуацій, з якими доводилося стикатися.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button