Здоров'я

Дієтолог пояснила, який продукт зміцнить здоров’я серця, судин та мозку

Лікарка радить вживати цю рибу хоча б двічі на тиждень.

Fresh Fish on the Fishing Net.
Фото Від Food Photos

Включення оселедця в раціон сприятливо позначається на функціонуванні судин і серця, мозку, щитовидної залози та інших органів. Про це розповіла відомий дієтолог Світлана Фус.

Спеціалістка пояснила, що позитивний ефект оселедця на серцево-судинну систему багато в чому пов’язаний з високим рівнем омега-3 жирних кислот, що поліпшують стан ендотелію (внутрішнє вистилання кровоносних судин і артерій), що перешкоджають запаленню судинної тканини і її жорсткості та розвитку атеросклерозу.

«В одному оселедці міститься півтори-дві добові норми Омега-3 жирних кислот», – повідомила лікарка.

Також, додала фахівець, оселедець містить вітаміни, мінерали, а також амінокислоти, які дуже важливі у вигляді поживних компонентів для здоров’я організму.

«Оселедець містить потужні антиоксиданти: вітамін Е і селен — важливі для роботи імунної системи, якій вони допомагають звести до мінімуму шкоду, заподіяну вільними радикалами», – говорить медик.

Таким чином, резюмувала експерт, вживання цієї риби може покращувати стан різних органів — щитовидної залози, мозку, сітківки очей та шкіри. Дієтолог радить вживати цю рибу хоча б двічі на тиждень.

Натхнення: greenpost.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button