Технології

Винахідник створив потужний екзоскелет

Молодий канадський винахідник Джеймс Хобсон (James Hobson) власними руками зібрав екзоскелет, за допомогою якого з легкістю підняв над землею автомобіль Mini Cooper.

На опублікованому ним відео видно, що ззаду костюма знаходиться блок батареї і двигун, що приводить у рух поршні в механічних ногах. Регулювання екзоскелета здійснюється виносним контролером. Костюм повністю автономний.

Джеймс воліє називати себе The Hacksmith (хак-коваль). Він працює над екзоскелетом кілька років. Щоб повністю присвятити себе своєму дітищу, чоловікові довелося піти з основної роботи із однієї з канадських фірм, де він був керівником розробки обладнання.

У 2014 році чоловік, натхненний фільмом «Елізіум», змоделював костюм, який допоміг йому підняти штангу вагою 77 кілограм. Незважаючи на те що конструкція істотно збільшила силу рук, вся тяжкість ваги штанги припала на його тіло. Щоб надати ногам силу і стійкість, канадець зайнявся розробкою нижньої частини екзоскелета.

Хобсон упевнений, що революція в світі екзоскелетів відбудеться не завдяки поліпшенню можливостей акумуляторів, а через появу механічної переваги.

Останнім часом винахідник удосконалює верхню частину костюма. Хобсон хоче, щоб його саморобний костюм знайшов практичне застосування в повсякденному житті. Хто знає, можливо через декілька років Джеймс зможе носити свій 1144-кілограмовий автомобіль на руках.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button