Людина

Вживання антибіотиків у дитячому віці може призводить до появи психічних захворювань

Вживання антибіотиків у дитячому віці може бути причиною появи психічних захворювань. Згідно з припущеннями дослідників, кишковий мікробіом шле мозку сигнали, при цьому модулюючі настрій, а також сприйнятливість до хвороб, пов’язаних з психікою.

Вчені виявили зв’язок між депресією, а також бактеріями. Піддослідні миші, які обробили антибіотиками, показали гірші тести на пам’ять. Ще зміни торкнулися аутистичний спектр, а також нейродегенеративні розлади. Мова ведеться про хвороби Альцгеймера. У другому дослідженні вчені вивчали рідкісний вид кишкових бактерій KLE1738. Дані бактерії є пов’язаними з ГАМК — гам-аміномасляною кислотою. Фахівці зазначають, що спільна робота різних типів бактерій в кишечнику має велике значення, оскільки ГАМК являє собою нейроактивне з’єднання, яке необхідно для нормального функціонування центральної нервової системи.

За словами експертів, основні депресивні розлади є пов’язаними зі зменшенням рівня ГАМК. З проведених досліджень медичні фахівці вивели, що антибіотики, які споживаються в дитинстві, можуть призводити до психічними захворюваннями.

Кнопка «Наверх»
Закрыть