Здоров'я

Вживання лише одного алкогольного напою в день може стати причиною цирозу печінки

Згідно з даними нового дослідження, представленого на Міжнародному конгресі по захворюванням печінки в 2015 році, достатньо вживати 1-2 алкогольних напої в день, щоб розвинувся цироз печінки.

28-04-15-foto-600x435-1

Дослідження показало, що перехід від помірного споживання алкоголю на щоденне розпивання спиртних напоїв навіть у невеликій кількості – 1 напій для жінок, 2 напою для чоловіків – збільшує ризик розвитку цирозу печінки на 11%.

Більшість досліджень оцінює ризик розвитку цирозу печінки, враховуючи кількість споживаного алкоголю за рік. Проте вчені стверджують, що добове споживання є важливим чинником і може передбачити ризики проблем зі здоров’ям печінки. Результати дослідження показали, що ті люди, які споживають алкоголь щодня, схильні до високого ризику розвитку цирозу печінки. Однак через невелику кількість прийнятого ними алкоголю це може не позначитися на щорічних показниках населення в цілому.

Читайте також: 

Експерти нагадали, що близько 6% смертей у світі пов’язані з прийомом алкоголю. У свою чергу, половина смертей від алкоголю викликані цирозом печінки.

Цироз печінки — тяжке захворювання печінки, що супроводжується необоротним заміщенням паренхіматозної тканини печінки фіброзною сполучною тканиною, або стромою. Цирозна печінка збільшена або зменшена в розмірах, незвично щільна, горбиста, шорстка.

Натхнення: medicinform.net


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button