Різне

Як швидко росте волосся?

foto_cikavosti_06.09.2014_resizedЖінки завжди намагаються змінити процес росту свого волосся. Вони мріють, щоб на голові пасма відростало швидше, а волосся на тілі – повільніше. Але практично ніхто і не знає, з якою швидкістю вони ростуть і що на це впливає.

Як швидко росте волосся на всіх частинах тіла?

Науковці, які вивчають волосся людини, з’ясували, що в середньому вони ростуть зі швидкістю 3,5 мм за 10 днів, це виходить приблизно 1 см за місяць. Але це не постійна величина, вона змінюється в залежності від пори року, доби, типу волосся і спадковості.

Влітку і в денний час волосся росте швидше, ніж взимку і вночі. У людей з кучерявим від природи волоссям вони стають довшими повільніше, ніж у людей європеоїдної раси. Якщо волосся здорове, і у предків не було проблем з їх ростом, то вони можуть за місяць виростати на 2,5 см.

Також нерівномірний ріст залежить від розташування на тілі:

– основна шевелюра на голові і борода – з вказаною вище швидкістю;
– брови, вії – виростають тільки до 2 см;
– на руках і ногах – від 0,5 см на місяць.

Але багато жінок стикаються з проблемою: у деяких місцях волосся росте швидше, ніж належить, але чому це відбувається, не знають. Все може бути пов’язано з харчуванням, доглядом за шкірою тіла, гормональними сплесками, а також з процесом їх видалення, наприклад: після гоління волосся на ногах, воно росте дуже швидко, ніж, якби була проведена лазерна епіляція у Львові та депіляція.

До якого віку росте волосся?

Клітини цибулини продовжують ділитися до кінця людського життя, єдине, що відзначають вчені, що чим старшою стає людина, тим більше весь її організм виснажується, тому волосся стають все тоншими, сухішими і коротшими. Це необхідно враховувати при бажанні відростити їх у віці після 40 років. Найдовші коси можна відростити до 20 років, потім це буде зробити складніше.

Щоб прискорити процес росту, слід скористатися деякими способами стимуляції, яких в народній медицині і в сучасній косметології дуже багато.

Як змусити волосся рости швидше?

Якщо є необхідність прискорити процес росту вашого волосся, можна використовувати такі методи:

Для поліпшення харчування і кровообігу волосяних цибулин слід використовувати маски з перцю, меду, цибулі, гірчиці, масел і фруктів. Робити 1 раз на тиждень протягом 3 місяців, потім поміняти склад.

Щовечора розчісувати протягом 30 хвилин м’якою масажною щіткою.

Відмовитися від використання фена і гарячих щипців при укладанні.

Приймати вітаміни А і Е.

Використовувати стимулятори росту: Дімексін, Ретинолу ацетат, реп’яхову олію та ін.

Щоб отримати довге, але при цьому здорове волосся слід звернути до перукаря, який підкаже вам ефективні засоби.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button